Specjalizujemy się w wykonywaniu unikalnych toreb, futerałów, artykułów biurowych i dekoracji na wiele okazji.

Firma CONSILIO w branży gadżetów z filcu artystycznego może pochwalić się już wieloletnim doświadczeniem sięgającym roku 2003. W tej dziedzinie osiągnęliśmy mistrzostwo i międzynarodową renomę – produkty CONSILIO znajdują uznanie nie tylko na terenie Polski, ale także w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji oraz na Litwie, Łotwie i w Estonii.

W ofercie posiadamy szeroką gamę produktów obejmujących szeroki wachlarz niebanalnych linii towarowych. Oprócz doświadczenia z samym filcem, wyróżniamy się na tle innych producentów ogromnymi możliwościami w dziedzinie wyjątkowych technik zdobienia i znakowania filcu, co przekłada się na unikalność i niezwykle bogatą ofertę naszych gadżetów.

Filc i jego wykorzystanie nie mają dla nas żadnych sekretów.

Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na elastyczne dopasowanie się do potrzeb klientów i indywidualne podejście w dziedzinie oczekiwań oraz możliwości finansowych współpracujących z nami odbiorców – obecnych oraz tych przyszłych.

Firma CONSILIO stawia na energiczne działanie, rozwój oraz rzetelną i fachową współpracę.

Naszymi głównymi klientami są agencje reklamowe – w ciągu ponad dziesięciu lat działalności zaopatrywaliśmy ich już ponad pięćset. W czasie tej współpracy stworzyliśmy i dostarczyliśmy ponad milion wysokogatunkowych produktów a liczba ta z każdym dniem lawinowo rośnie.

Nasza rzetelność i fachowość zaowocowała trzykrotnym zdobyciem nagród w prestiżowym konkursie „Gifts of The Year” na międzynarodowych targach REMA DAYS w Warszawie i Norymberdze.

Firma CONSILIO jest również członkiem PSI No. 49112.